Sık Sorulan Sorular

Kahvenizi hazırlarken kullanacağınız ekipmanı seçmek tamamen kişisel zevk, istediğiniz kullanım kolaylığı, yakalamak istediğiniz kahve sertliği ve yumuşaklığı ile ilgilidir. Örneğin Chemex, v60 hario ve aeropress ekipmanlarında su ısısını kendimiz ayarlarken hario syphon ve Belgium syphon suyun ısınma noktasını kendisi ayarlamaktadır. Ekleyeceğiniz kahve ölçüleri de ekipmanıza özel ölçülere göre ayarlandığı için kahvenizin sertliği ve yumuşaklığını da ekipmanınız belirleyecektir. Brew Mood Coffee & Tea mağazalarında kullandığımız tüm ekipmanlara ulaşabilir detaylı bir eğitim için baristalarımızdan work shop kaydı isteyebilirsiniz.

Brew Mood dan edinmiş olduğunuz tüm kahveler valfli paketleme yöntemi ile hava ile ilişkileri kesilmiş bir şekilde en uzun şekilde muhafaza edebileceğiniz şekilde teslim aldığınız kahvelerdir.  Elbetteki her kahve türünün kendine özgü bir ömrü vardır. Ofis ve ev ortamınızda Brew Mood tarafından paketlenmiş ürününüzü açıp kullanmaya başladıktan sonraki süreçte, kahvenizin tazeliği ve lezzetini korumak için hava ile temas etmeyecek şekilde muhafaza edilmeleri gerekir.

Brew Mood Coffee & Tea  bir Coopart A.Ş. kuruluşudur.  Coopart A.Ş. Brew Mood markası için Brew Mood ile birlikte yürümek isteyen tüm yatırımcıları franchise vermek için değerlendirmektedir. Siz de Brew Mood bayiliği almak istiyorsanız bizimle iletişime geçip uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Franchising Formu

Kahve ve kahve ekipmanları ile ilgili eğitimler mağazalarımızda yada isteğinize bağlı olarak ofislerinizde eğitim uzmanlarımız tarafından veriliyor. Bireysel olarak eğitim almak istiyorsanız mağazalarımıza work shop için kayıt yaptırabilir tarihleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Toplu olarak kahve eğitimi talebiniz var “bizim ofise gelin hepimiz bu konuya ilgiliyiz” diyorsanız baristalarımızdan bilgi alabilir, eğitim uzmanlarımızdan work shop zamanını organize etmelerini isteyebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!